Správy

EY Svetovým podnikateľom roku 2018 sa stal brazílsky developer Rubens Menin zo spoločnosti MRV Engenharia

Bratislava 18. júna 2018 – Rubens Menin, predseda predstavenstva spoločnosti MRV Engenharia e Participações S.A. so sídlom v Brazílii, bol v sobotu večer na slávnostnom ceremoniáli, ktorý spoločnosť EY usporiadala v monackom Salle des Etoiles, vyhlásený za EY Svetového podnikateľa roka 2018. Rubens uspel za prítomnosti 761 podnikateľov v konkurencii 56 víťazov národných kôl zo 46 krajín a regiónov sveta, ktorí sa o tento titul v Monaku uchádzali. Rubens sa stal vôbec prvým víťazom ocenenia EY Svetový podnikateľ roka z Južnej Ameriky.
 

EY Podnikateľom roka 2017 Slovenskej republiky sa stal Michal Weis, zakladateľ spoločnosti IBL Software Engineering, spol. s r.o.

Bratislava 28. februára 2018 – Držiteľom titulu EY Podnikateľ roka 2017 Slovenskej republiky sa stal Michal Weis a spoločnosť IBL Software Engineering, spol. s r.o. Prestížne ocenenie si na slávnostnom ceremoniáli v historickej budove Národnej rady Slovenskej republiky prevzal z rúk vedúceho partnera EY Mateja Bošňáka, zakladateľa a celosvetového organizátora súťaže. Titul EY Technologický podnikateľ roka 2017 získala Lívia Naništová, spoluzakladateľka spoločnosti Novplasta, s.r.o. Titul EY Začínajúci podnikateľ roka 2017 si prevzala Lucia Čierna, Barbora Bilčíková a Petra Bilčíková – zakladateľky spoločnosti Fertucha, s. r. o.
 

Videá

Držiteľ titulu EY Podnikateľ roka 2017
Michal Weis
IBL Software Engineering
Držiteľka titulu EY Technologický podnikateľ roka 2017
Lívia Naništová
Novplasta
Držiteľky titulu EY Začínajúci podnikateľ roka 2017
Lucia Čierna, Barbora Bilčíková, Petra Bilčíková
Fertucha
Finalista
Pavol Jakubec
I.D.C Holding

 

Fotogaléria

Top