Partneri

Exkluzívny partner

Logo VUB

VÚB banka je druhá najväčšia banka na Slovensku a jediná univerzálna banka s licenciou na poskytovanie plného rozsahu bankových služieb obyvateľstvu, firemným a inštitucionálnym klientom.
VÚB je členom medzinárodnej bankovej skupiny Intesa Sanpaolo, ktorá má zastúpenie vo viac ako 40 krajinách po celom svete. Ťažiskom ponuky sú hypotekárne a spotrebné úvery, depozitné a platobné produkty a služby, firemné bankovníctvo a financovanie zahraničnoobchodných aktivít, spotrebiteľské financovanie či faktoring. Prostredníctvom dcérskych a pridružených spoločností ponúka služby v oblasti lízingu a dôchodkového sporenia. Banka je tiež sprostredkovateľom ponuky poistných produktov.
VÚB získala množstvo prestížnych ocenení ako Banka roka, Hypotéka roka, Najlepšia banka na Slovensku od magazínov Global Finance a EMEA Finance a dosiahla víťazstvo v súťažiach Top Fond Slovakia či HERMES Komunikátor roka.
VÚB Banka poskytuje svoje služby prostredníctvom siete 161 retailových pobočiek, z toho 32 firemných pobočiek a taktiež aj 11 hypotekárnych centier. Banka zároveň prevádzkuje aj jednu pobočku v Českej republike.

 

Generálny partner

CORWIN a.s. pôsobí na Slovensku od roku 2010 a od svojho začiatku sa radí medzi progresívne developerské spoločnosti. Poslaním spoločnosti je pozitívne a citlivo rozvíjať mestský urbanizmus budovaním výnimočných budov získavajúcich si srdcia ľudí. Tieto hodnoty sa prejavujú na kvalite architektúry, prvotriednom vyhotovení stavieb a vytváraní kvalitného verejného priestoru.
Spoločnosť CORWIN a.s. sleduje najnovšie trendy v stavebníctve a kladie dôraz na najmodernejšie technológie so zodpovedným prístupom k životnému prostrediu.
Odlišujúcim znakom od konkurencie je integrovanie zelených striech v rámci všetkých projektov a ďalších technológií ako je stropné chladenie a vykurovanie, inteligentné termostaty v každej miestnosti, tepelné čerpadlá, či výťahy s rekuperáciou, pre nájomcov kancelárskych častí projektov poskytuje moderné služby typu: elektro nabíjačky a „bike sharing“.
Spolupracuje s renomovanými slovenskými a medzinárodnými architektami, napr.: Špela Videčnik (Slovinsko), AWG (Austria), krajinní architekti ManMadeLand (Berlín), svetovým lídrom v oblasti energetického inžinierstva a inovácií v oblasti klimatickej zmeny Trannsolar.
Najdôležitejšie projekty spoločnosti sú rezidenčný a kancelársky projekt Blumental, zasadený do bratislavského Starého Mesta, petržalský projekt Einpark, ponúkajúci byty a kancelárie s výhľadom na panorámu starej Bratislavy, projekt rodinného bývania Dúbravy a viladomy Záhrady Devín.

 

Partneri

Chivas Regal je značka škótskej blended whisky s viac ako dvestoročnou tradíciou, ktorá sa vyrába v Strathisle – najstaršej fungujúcej destilérke na škótskej Vysočine. Nápad bratov Jamesa a Johna Chivasovcov, predávať vo svojom obchode s luxusným tovarom vlastnú zmes whisky s jemnejšou chuťou, sa v priebehu stáročí zmenil na medzinárodnú spoločnosť, ktorá je lídrom v predaji prémiových whisky. Už od svojho vzniku však nemeral Chivas Regal svoj úspech len v peniazoch. Získané prostriedky a vplyv využívali bratia Chivasovci na podporu miestnej cirkvi či zotavovne. Vždy platilo, že značkaChivas Regal podporuje všetkých, ktorí robia veci tým správnym spôsobom. Túto svoju filozofiu vyjadrila v motte: Win the Right Way. Štedrosť a zdieľanie úspechu s ľuďmi okolo seba je aj základnou myšlienkou projektu Chivas The VENTURE. V nej môžu aj slovenskí podnikatelia, ktorým záleží na udržateľnosti a sociálnej zodpovednosti svojho podnikania vyhrať svoj podiel z odmeny jeden milión dolárov. Pomocou tejto súťaže hľadáme podnikateľov, ktorí robia pre spoločnosť okolo seba niečo extra. Ľudí, ktorí prekonávajú prekážky a sú inšpiráciou pre svoje okolie.

 

Slovanet, a.s. patrí medzi najväčších poskytovateľov vysokorýchlostného internetu na Slovensku. Samostatne i vo zvýhodnených balíkoch ponúka internetové pripojenie, telefónne služby a digitálnu televíziu pre domácnosti. Vo firemnom sektore poskytuje integrované komunikačné a hlasové služby, virtuálne privátne siete a bezpečnostné riešenia menším či stredným podnikom, ako aj veľkým slovenským organizáciám. Vlastnú optickú, káblovú a bezdrôtovú infraštruktúru rozširuje prostredníctvom akvizícií lokálnych operátorov a modernizáciami ich sietí, ako aj budovaním vlastných sietí. V súčasnosti sa zameriava aj na perspektívne cloudové riešenia prevádzky IT a budovanie nových sietí pre internet vecí (IoT).
Slovanet získal v roku 2013 ocenenie National Champion v celoeurópskej podnikateľskej súťaži European Business Awards, v roku 2014 získal Cenu ITAPA na najväčšom medzinárodnom kongrese o informatizácii spoločnosti na Slovensku. V roku 2015 bol Slovanet prvýkrát nominovaný do medzinárodného programu hodnotenia obchodných značiek Superbrands 2016 a ako prvý operátor na Slovensku uviedol pevný internet s využitím bezdrôtovej technológie LTE. V roku 2016 opäť ako prvý domáci operátor spustil do prevádzky sieť internetu vecí (IoT) typu LoRaWAN, ktorú v roku 2017 výrazne rozšíril a spustil vďaka nej do prevádzky prvé „smart“ projekty. Poslednou novinkou operátora je nová generácia vlastnej cloudovej platformy, využívajúca unikátnu kombináciu viacerých technológií s aktuálne najvyšším výkonom na konkurenčnom trhu.

 

Automobilový partner

bmw

BMW Slovenská republika, je priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, už od roku 2006. Prostredníctvom siete autorizovaných predajcov a servisov poskytuje prémiové služby pre značky BMW, MINI a BMW Motorrad.

 

Imidž partner

MARCO MIRELLI už 16 rokov poskytuje komplexnú starostlivosť o odievanie úspešných mužov. Spoločnosť je lídrom na trhu a zahraničím považovaná za „Bentley“ v pánskom odievaní na mieru. Jedinečnosť služieb MARCO MIRELLI spočíva v komplexnosti, vďaka čomu klient získa celý rad benefitov, ako sú garancia termínov dodania, celoživotná garancia kvality ušitých odevov, úspora času, odborné poradenstvo, ale aj následná starostlivosť o odevy. Komplexná služba je postavená predovšetkým na vlastnej výrobe so špičkovou technológiou a tímom 30 skúsených krajčírov so špecializáciou na šitie na mieru, vďaka čomu je možné zhotoviť oblek na mieru už do 48 hodín. Ďalej je to systém osobnej starostlivosti o klientov cez odborných konzultantov a v treťom rade vlastná čistiareň značky Miele s najmodernejšou technológiou WetCare. Pri tvorbe štýlov spolupracuje MARCO MIRELLI len s najlepšími svetovými výrobcami materiálov, doplnkov a topánok ako Ermenegildo Zegna, Loro Piana, Holland and Sherry, Scabal, Thomas Mason, D&J Anderson, Santoni, Jacob Cohen, Italo Ferretti a ďalšími.

Mediálni partneri

Logo HN

Magazín Forbes vychádza od roku 1917, patrí k najcitovanejším svetovým periodikám a je považovaný za najlepší biznisový magazín na svete. Na Slovensku magazín vychádza od roku 2010 a prináša témy z oblasti ekonomiky, financií a podnikania s globálnym pohľadom. Predstavujeme podnikanie a biznis ako dôležitú súčasť života, prinášame inšpiratívne príbehy slovenských aj zahraničných podnikateľov. Pravidelne zostavujeme rebríčky úspešných ľudí a spoločností doma a vo svete. Realizujeme analýzy a prieskumy zamerané na podnikateľské prostredie. Monitorujeme nové spoločnosti, startupy a mladé talenty, sledujeme malé a stredné spoločnosti a prinášame profily tých najzaujímavejších a najúspešnejších slovenských podnikateľov.

 

Logo HN

Najčítanejší ekonomický denník na slovenskom trhu, ktorý prináša seriózne a dôveryhodné informácie pre každého, koho zaujíma ekonomický pohľad na dianie doma a vo svete. Hospodárske noviny sú kľúčovým a dôveryhodným zdrojom informácií pre lídrov slovenského biznisu. Prinášajú a analyzujú v súvislostiach dôležité zmeny vo verejnom živote u nás, s dôrazom na fakty a bez ohľadu na stranícku príslušnosť. Venujú najväčší priestor informáciám o slovenských podnikateľoch a podmienkach na podnikanie, respektíve novým trendom na zahraničných trhoch. Na celoročnej báze noviny ponúkajú odborný servis, najlepší daňový servis a množstvo úspešných projektov so zameraním na ekonomiku a financie.

 

Logo RTVS

RTVS je verejnoprávna, národná, nezávislá, informačná, kultúrna a vzdelávacia inštitúcia, ktorá poskytuje službu verejnosti v oblasti rozhlasového vysielania a televízneho vysielania. Programovú službu RTVS tvoria spravodajské, publicistické, dokumentárne, dramatické, hudobné, športové, zábavné a vzdelávacie programy, a programy pre deti a mládež. RTVS zastrešuje 2 televízne a 11 rozhlasových programových služieb, a v posledných rokoch sa RTVS podarilo získať dôveru v značku, a návrat divákov a poslucháčov k svojim programom. Ekonomické a hospodárske výsledky, mediálna výkonnosť v rozhlase a televízii, vzostup dôveryhodnosti spravodajstva, ako aj samotnej inštitúcie, ale aj návrat divákov a stabilný rast v rozhlase. To sú nespochybniteľné fakty, ktoré potvrdzujú, že verejnoprávne médium má na mediálnom trhu a v spoločnosti svoje nezameniteľné miesto.

 

Startitup je najväčší slovenský startupovo-biznisový portál, ktorý vznikol začiatkom roku 2014 a za krátke obdobie si vybudoval pevné miesto v onlinovom svete. Startitup patrí medzi najprogresívnejšie portály svojho druhu na Slovensku a v Českej republike. Je každodenným zdrojom informácií pre mladých ľudí s veľkým potenciálom, ktorí sa zaujímajú o startupy, biznis a technologické inovácie. Okrem toho portál podporuje domáce a zahraničné konferencie, workshopy, eventy a rôzne iné aktivity. Príkladom sú Pioneers, Reactive 2015, Startupawards, Mobcon a množstvo ďalších. Startitup je ako jediné stredoeurópske médium členom skupiny EUtechWriters a je partnerom združenia SAPIE, ktoré podporuje inovácie a liberalizáciu internetovej ekonomiky na Slovensku.

 

Logo TA3

Televízia TA3 začala vysielať 11. septembra 2001. Prvý živý vstup odvysielala z Afganistanu a bola prvou plne digitalizovanou bezpáskovou televíziou na Slovensku, aj v Európe. Ako jediná žánrová slovenská televízia vysiela nepretržite dodnes. TA3 je renomovaným mienkotvorným médiom, ktoré rešpektuje široká verejnosť, ako aj slovenské a zahraničné médiá. Spravodajská televízia TA3 prináša informácie aktuálne a naživo, tak, ako sa reálne dejú. Vysiela nepretržito 19 hodín a vo svojom portfóliu má spravodajstvo, najdôležitejšie športové udalosti a výsledky, publicistické relácie a dokumenty. Kľúčovými formátmi sú tlačové besedy naživo a politické diskusie: V politike, Téma dňa. TA3 má bonitnú cieľovú skupinu divákov, vďaka ktorej ponúka najefektívnejšiu marketingovú komunikáciu. Priemerný denný reach televízie sa dlhodobo pohybuje okolo milióna divákov a viac. Televízia nielen informuje, ale aj pomáha – a to prostredníctvom Nadácie TA3, ktorá má na svojom konte veľa úspešných projektov a jedinečných akcií, napr. Káčer na bicykli.

 

Logo Trend         

TREND je prestížny týždenník o ekonomike a podnikaní, podporuje slobodný trh a užitočné hospodárske reformy. Snaží sa o nestrannú a vecnú analýzu slovenskej a svetovej ekonomiky. Vychádza od roku 1991 a jeho súčasťou sú aj odvetvové ročenky TREND TOP s jedinečnými tabuľkami ekonomických výsledkov výkonnosti jednotlivých firiem a odvetví. Na základe získaných ekonomických údajov TREND udeľuje výročné ceny za mimoriadne podnikateľské úspechy v kategóriách Firma roka, Banka roka, Poisťovňa roka, Investor roka a Cenu pre výnimočnú manažérsku osobnosť Manažér roka. Pre manažment firiem usporadúva TREND najprestížnejšie biznisové konferencie, diskusné kluby pod značkou TREND Business Brunch/Breakfast, TREND semináre, workshopy a iné podujatia.TREND je obľúbeným periodikom ľudí v rozhodujúcich pozíciách, ktorí ovplyvňujú dianie v ekonomike a spoločnosti. Demografické a spoločensko-ekonomické zmeny spôsobili, že časopis sa snaží priblížiť aj k mladšej ambicióznej generácii vrátane študentov stredných škôl.

Záštita

Záštitu nad súťažou EY Podnikateľ roka 2019 prevzala prezidentka Slovenskej republiky.

 

Táto stránka prevádzkovateľa Ernst & Young s. r. o. používa súbory cookie, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Prečítajte si ďalšie informácie o súboroch cookie a o tom, ako môžete odmietnuť ich použitie. Spracovanie a správu cookies nastavíte priamo vo vašom prehliadači. Svoj súhlas s využívaním cookies udelíte kliknutím na tlačidlo „Súhlasím“.
Viac informácií
Top